B

Během čekání na definitivní ošetření se mi ulomil kus zubu.

Mam dotaz pred mesicem jsem byl u zubare kvuli vacku zub mi vyvrtaly a vycistili a rekli mi ze musim na vipln kanalku ale ze nejdrive za 3 mesice nemaji volne misto takze mi daly nejakou blombu ktera by mela do te doby vydrzet ale stolicka mi znekolik stran ulomila a ta plomba vypadla a ze strany dasne se mi udelala mala dirka ze ktere ted couha takovy jako vacek takze je lepsi ho uz vytrhnout nez aby se to vratilo a stale vyce se mi kazi stolicky ale ted mi rostou zuby moudrosti se vsech stran nahore i dole je to normalni. Dekuji.

Dobrý den,

 

stav Vašeho zubu samozřejmě normální není. Protože došlo k ulomení části zubu a vypadnutí výplně je nutné informovat lékaře o Vašem stavu a požádat ho o změnu termínu návštěvy. Takto poškozený zub Vám může způsobit závažné komplikace a je nutné ho definitivně ošetři, pokud je to možné. Bohužel se může stát, že zub již nebude možné zachránit.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?