B

Bolest dolní šestky po ošetření kanálků

Dobrý den. Před rokem mi byla endodonticky ošetřena dolní šestka. Od té doby stále bolí, ale všechny rentgeny vždycky dopadnou v pořádku. Poslední dobou byla bolest stále častější a horší, tak jsem ze zoufalství už i změnila zubního lékaře, ale zase to samé – vypadá to úplně v pořádku, nové rentgeny taky všechny ok. Když by mi to někdo otevřel a podíval se dovnitř dá se pak znovu zpátky dát celokeramická korunka, kterou mám teď? nebo je možné si bez doporučení sama zajít na jěkaý ten 3D rentgen? Nebo je možná i jiná příčina bolesti? Bolí mě už od toho celá polovina hlavy. Ještě jsem s tím nezkoušela zajít k obvoďákovi. Budu moc vděčná za odpověď.

Dobrý den,

 

důležité je to konzultovat s Vaším zubním lékařem, aby provedl důkladné vyšetření a zjistil, co by mohlo způsobovat Vaše obtíže.

 

3D zobrazovací technologie se v zubním lékařství uplatňuje čím dál více. Na 3D RTG snímku může doktor odhalit patologie, které se na „normálním“ 2D snímku nejsou patrné. Pan doktor určitě prokonzultuje s Vám všechny možnosti a případně Vás doporučí ke konzultaci na kliniku/specialistovi, kde tyto technologie vlastní.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?