B

BOLEST ZUBŮ

Dobrý den, již přes rok mě trápí bolest zubů vlevo nahoře, nedá se určit, co je to za zub. Někdy je to měsíc vkuse, pak pár dnů nic a pak to zase začne. Není to bolest, že bych si musela brát prášek, ale je to nepříjemné, taková tupá bolest a když si přejedu jazykem přes zuby, tak jsou citlivé. U zubaře jsem s tím byla několikrát, nikdy nic nenašel, na snímkách od zubaře žádné kazy ani záněty nemám. Někdy mám i bolesti levé strany obličeje, svědí mně nos na levé straně, ale alergie nemám. Nemohlo by to být něco s dutinami? Děkuji za zprávu.

Dobrý den,

je potřeba zhotovit důkladné vyšetření klnické i RTG, abychom nalezli příčinu Vašich obtíží. Bez vyšetření Vám bohužel nemůžeme pomoci.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?