B

BOLEST ZUBU

Dobrý den, už asi 14 dní mě bolí zub při určitých aktivitách. Např. při běhu, zaklonění hlavy, sklapovačkách. Vždy mi do něj vystřelí takové píchnutí. Na dotyk ani studené jídlo citlivý není. Může se jednat jen o nějakou dočasnou bolest, která sama odezní? Mám šílený strach ze zubaře a ráda bych se jeho návštěvy vyhla.

Dobrý den,

doporučoval bych Vám se objednat na vyšetření k zubnímu lékaři, který by diagnostikoval Vaše potíže. Z Vaší otázky nemůžeme vyvozovat závěry, k tomu je potřeba komplexní vyšetření včetně RTG a vyhodnovacích testů. Čím déle budete potíže přehlížet, tím horší zjištění na Vás může čekat. Proto neváhejte a kontaktujte svého zubního lékaře.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?