B

Bolest zubu po vypadnutí výplně

Dobrý den, před nějakým časem se mi uvolnila plomba a následně odlomil kousek zubu, nebolelo, nijak jsem neřešil a žil dál, zřejmě velká chyba. Nyní před pár dny se kaz rozšířil a zub těkavě a při stlačení bolí. Podle příznaků si myslím, že by mohlo jít o zánět zubní dřeně. Již jsem kontaktoval svého zubaře, ale i přes upozornění na bolest objednáno až za měsíc. Měl bych v tomto případě navštívit jiného zubaře, případně pohotovost? Děkuji

Dobrý den, určitě Vám doporučuji vyhledat lékaře. Pokuste se znovu kontaktovat Vašeho lékaře, aby v co nejkratší době vyšetřil a následně ošetřil Váš zub. V případě neagtivní reakce zvažte návštěvu jiného lékaře.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?