B

Bolest zubu po zhotovení výplně

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Zubař mi vyvrtal kaz na zubu 31 dal plombu a všechno v pohodě. Zub za 1 měsíc byl šíleně citlivý ze dne na den.. nešlo vydržet. Zubař plombu odstranil a dal tam dočasně cement. Za cca 10 dní mi tam dal novou plombu (dnes, ale není hotová kvůli technologickému postupu se musí dokončit až příště), zub celkem bolí, ale asi to bude lepší, ale náhodou jsem zjistil, že se mi malinko hýbe.. ale hodně málo. Mám vyhledat zubaře dřív nebo stačí za dva týdny kdy mi má dodělat zbytek plomby. Děkuji, přeji hezký den.

Dobrý den, v případě, že pozorujete změny stavu zubu a jeho okolí od poslední návštěvy lékaře, určitě kontaktujte Vaší ordinaci aspoň telefonicky a zkonzultujte to s nimi. Podle popisu nemohu přesně diagnostikovat Vaše potíže.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?