C

Chtěla bych si v celkové anestezii nechat vytrhnout čtyři kořeny zubů.

Dobrý den, chtěla bych si v celkové anestezii (klasicky mám panickou hrůzu ze zákroků), nechat najednou vytrhnout čtyři kořeny zřejmě už mrtvých zubů. Na internetu jsem se dočetla, že pro člověka jsou takové kořeny v ústech časovaná bomba, poslední týdny mi lehce napuchá levá strana pod lícní kostí, bez bolesti.Jen občas tlak a teplo v těchto místech. Myslíte, že je pro mne takový zákrok možný? Kam se obrátit pokud bych chtěla takový zákrok? Postači zubní lékař, či přímo klinika? Děkuji a přeji krásný zbytek dne!

Dobrý den,

zkuste vyhledat lékaře v našem vyhledávači. Výkony v analgosedaci provádějí pouze některé ordinace, musíte si tak jednotlivá pracoviště obvolat.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?