J

JAK POZNÁM, ŽE DOKTOR MI NEVRTÁ ZDRAVÉ ZUBY?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat je mi 23 let a vyměnila jsem zubařku z důvodu, že zubařka co jsem měla tak vyhodila svojí sestru a preventivní kontrolu vždy měla za 5 minut. Přišlo mi že to vždy odflákla. Co jsem přešla k nové mlade paní zubařce mi po kontrole řekla že mam v puse kazy pod plombama a že už nějaký jsou i tené tak se musí předělat. Co tam chodim tak mi paní doktorka vrtá zuby jeden za druhym už sem tam nechala kolem 30.000,- a přijde mi jak kdyby mi vrtala zuby který se ani vrtat nemusí … jednou řekla tady vás musim vrtat protoze máte už slabou sklovinu mezi zubama a musí se to vyvrtat. _Je normální když zasahuje do zubu kde neni kaz ale je jen slabá sklovina ? děkuji

Dobrý den,

pokud máte pochybnosti, tak to určitě s paní doktorkou řešte osobně. Jak jste psala, tak paní doktorka Vám zhotovovala RTG snímky. Na jejich popisu Vám určitě vysvětlí a ukáže, proč bylo nutné zuby vrtat. Mnozí lékaři už nyní pořizují fotodokumentaci během výkonu, proto se zkuste zeptat, zda-li by bylo možné, aby paní doktoroka pořídila několikm fotek během sanace.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?