J

Jaká je nejlepší zubní pasta?

Dobrý večer, ráda bych se zeptala podle čeho si vybírat zubní pastu aby mi neponičila zuby? Nyní jsem našla tyto dvě pasty: https://www.dm.cz/dontodent-zubni-pasta-sensitive-coconut-p4058172225086.html#detail-section a https://www.dm.cz/dontodent-zubni-pasta-black-shine-p4058172336270.html. Ráda bych věděla zda mi pasty neponičí sklovinu či jinak mé zuby. Popřípadě na co si dávat pozor při koupi zubní pasty ? Děkuji za vaši odpověď.

Dobrý den,

této problematice se věnuje náš článek (https://www.nechcikazy.cz/zubni-pasty). Zubní pasta je pouze pro zpříjemnění pocitu čištění zubů. Nic víc bohužel zubní pasty nedokážou. Základem úspěchu je kvalitní technika čištění a používání správného kartáčku a mezizubních kartáčků.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?