J

JE MOŽNÁ DÁT ROVNÁTKO JEN NA JEDEN KŘIVÝ ZUB?

Chtěla jsem se zeptat, když mám jediný křivý zoubek, je možné dát rovnátko jen na něj, nechci rovnátka na pevno a navíc mi přijde zbytečně to dávat po celé puse…děkuji

Dobrý den,

princip rovnátek spočívá v působení síly na zuby. Dík dojde k požadovanému posunu zubu. Aby mohla síla na zub působit, je nutné aparát kotvit k více zubům. Nejvhodnější bude zajít na specializované pracoviště, kde Vám po vyšetření sdělí, jaký bude postup léčby a jaký rozsah a typ ortodontického aparátu je nutné použít.

 

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.

MDDr. Jakub Šulta

Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?