J

Je možné odstranit kazy a prasklé zuby pod úplnou narkozou?

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat nemám svého zubaře již skoro 4 roky mám hodně kazů ale hlavně prasklých zubů, které neskutečně bolí.Problém je v tom,že můj strach z bolesti u zubaře mi nedovolí ani vejít do čekárny natož se usadit do křesla.Zkoušela jsem to překonat jenže pro mě to je nesnesitelná bolest mám hodně citlivé zuby.Chtěla bych vědět jestli je v takovém případě možné aby mi odstranily kazy a prasklé zuby v nemocnici pod úplnou narkozou.A kolik by to případně stálo.Děkuji Machová

Dobrý den,

ano, ošetření je možné provést tak, abyste o něm nevěděla. Vhodnější než celková narkóza je analgosedace, která tolik nezatěžuje organizmus. Cena se obvykle pohybuje od cca od 4 do 6 tis. Kč.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?