K

Kde najít dobrého zubaře na ošetření kanálků?

Dobry den, shanim noveho stomatologa, ktery by byl schopen mi osetrit zubni kanalky dukladne (jedna se dva zuby) a hlavne nezaplnit definitivni plombou pokud zub neni definitivne doleceny. Prave se tak stalo (to je dalsi zub). Kdyz jsem sve zubarce rekla, ze je zub dost citlivy na horke, nejprve mi rekla, ze je to blbost, ze je mrtvy a pote, ze se do jednoho kanalku spatne dostavala, ze to muze byt od toho. Dale mi sdelila, ze vyndani vyplne z kanalků je dost problematicke a hlavne ze na to nema nastroje. Resim tri zuby uz treti mesic, jsem zatim asi o 5000,- lehci a bohuzel vysledek zadny. Muzete mi prosim poradit co mam delat? Jsem uz dost zoufala. Moc dekuji.

Dobrý den,

 

na otázku, jak najít dobrého zubaře na endodontické ošetření, se neodpovídá snadno. Určitě navštivte vyhledávač zubařů na našich stránkách (záložka Zubaři), kde můžete upřesnit i specializaci stomatologa.

 

Pravdou ale je, že nejlépe uspějete, při osobním doporučení někoho, kdo již endodontické ošetření absolvoval a má dobrou zkušenost. (z pochopitelných důvodů zde nemohu zveřejnit své vlastní doporučení konkrétního lékaře).

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?