K

Ke komu jít s dcerou na první zubní vyšetření

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je to s první návštěvou dítěte u zubaře. Chtěla jsem jít s dcerou ke své zubařce, ale ta mi řekla, že už neberou nové pacienty. Chtěla bych vědět, jestli je běžné, že zubaři berou děti svých pacientů nebo ne. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

chodit s dětmi k zubařům rodičů, je nejen nejpohodlnější, ale je to také současný trend. Moc mě mrzí, že Vaše zubařka neudělá výjimku. Bohužel budete muset lovit v jiných vodách a najít stomatologa, který Vaši dceru přijme.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?