L

Léčba parodontózy

Dobrý den, chtěla bych se objednat na konzultaci ohledně léčení parodontózy. Jaké máte podmínky, jak mám postupovat? Děkuji

Dobrý den,

léčba parodontózy vyžaduje komplexní přístup. Obecně je potřeba odstranit veškerý zubní kámen a naučit pacienta perfektně pečovat o svůj chrup, abychom zastavili průběh tohoto onemocnění. Neoddělitelnou součástí je však i konzervační či protetické ošetření zubů, abychom eliminovali kazy a převislé či jinak nepřesné výplně, korunky a můstky, které jsou velmi obtížně čistitelné.

 

Abychom byli v léčbě parodontózy úspěšný, nemůžeme jí léčit odděleně, ale musíme pohlížet na chrup jako celek a vyřešit všechny problémy.

 

Konkrétně na našem pracovišti dostane každý pacient po vstupním vyšetření podrobný léčebný plán, který zahrnuje i léčbu parodontózy. V případě zájmu si můžete u nás domluvit konzultaci. Telefon na recepci: 261 711 062.

MDDr. Matúš Šovčík

Zubní lékařství jsem vystudoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a svému oboru jsem zcela propadl, takže jsem se v letech 2014-16 účastnil jako školitel projektu Nechci kazy, který se věnuje prevenci kazů a výuce čištění zubů pro děti v mateřských školách a jejich rodiče a učitelky. S klienty se rád pobavím anglicky nebo německy a ve volném čase sportuji a věnuji se programování.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?