M

Mám otevřený zub a nemám v něm žádnou ucpávku.

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat v neděli 25.3.12 jsem byla na pohotovosti se zubem horní stoličkou.Na pohotovosti mi zjistili, že je to zánět kanalků.Pani doktorka zub otevřela kanelek pročistila, ale do druhého se pry nemohla dostat(zub je mrtvý, před 6 lety kanalky byly čištěny) a řekla mi at rano jdu ke svému zubaři,ale tam se mi na zub ani nepodívali a objednali mě až 18.4.12 ,že to prý musí byt otevřené,ale ja vzubu nemam žadnou ucpavku a mam strach jestli za tu dobu co mam zub otevřený se mi to nezhorší.Dale bych se chtěla zeptat jestli mužu zub vyplachovat roztokem Tantum Verde nebo Orofar aby zamezila infekce. Předem děkuji za odpoveď. JanaV

Dobrý den,

zub je nutné co nejrychleji definitivně ošetřit a uzavřít.

Bude nutné znovu ošetřit kořenové kanálky a zub perfektně utěsnit.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?