M

Mám panickou hrůzu ze zubařů,lokální anestezii snáším velmi špatně.

Dobrý den, mám panickou hrůzu ze zubařů,lokální anestezii snáším velmi špatně. Známá mi řekla,že si můžu požádat o vytržení zubů v celkové narkóze. Je to pravda? Zatim nemoho takovou ordinaci najit,pomužete mi ji prosím pomoct najít?Bydlím v Horní Plané. Předem Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

“celkovou narkózu” nebo tzv. analgosedaci si můžete samozřejmě dohodnout. Bohužel toto ošetření, při kterém je utlumeno nebo zcela potlačeno vnímání, nenabízejí všechna zařízení.

Zkuste se podívat do našeho vyhledávače zubařů, kde získáte kontakty na pracoviště v okolí Vašeho bydliště. Myslím si, že určitě uspějete v Plzni na stomatologické klinice.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?