M

Mohl byste mi napsat, jaké zdravotní zařízení v Moravskoslezském kraji nabízí ošetření v celkové narkóze?

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit, v jedné diskusi jste psal, že je možné, aby lékař dal nějaké analgetika, když má někdo panickou hrůzu ze zubaře (traumatizující zážitek z dětství) a nic si z toho zákroku nepamatoval (nebo oblbnul tak, abych byla v pohodě beze strachu). Mohl byste mi napsat, jaké zdravotní zařízení a hlavně kde to nabízejí. Jedná se o okolí Moravskoslezského kraje – Karviná. Předem moc děkuji.

Dobrý den,

bohužel Vám nemůžeme doporučit žádné konkrétní soukromé zdravotnické zařízení. Jsme nezávislé sdružení a nechceme být spojováni s žádnou ordinací. Pokuste se najít ordinaci v našem vyhledávači zubařů.

Omlouváme se, že Vám nemůžeme vyhovět.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?