N

Nejsem spokojená s novými fazetami.

Dobrý den, dnes mi zubař vyhotivil na vrchní jedničky a dvojky fazety. Všechny čtyři zuby mi hodně spiloval do takových pahýlků. Fazety nasadil. Ale vůbec se mi nelíbí tvar ani barva, to vše jsem mu i řekla, když jsem seděla v křesle. Řekl mi že je to o zvyku, jelikož jsem původní měla krátké důvodu popraskání. Bohužel jsem z nových zubů velmi nešťastná a zklamaná. Vypadají hrozně, a jde na první pohled vidět, že nejsou moje. Bohužel už to nejde vrátit zpět, když moje zuby zbrousil. Prosím o radu, co mám teď dělat. Zaplatila jsem nemalou částku s domněním že budu mít zuby krásně, na pohled k nerozeznání od ostatních. Tyto vyčnívají a vypadají hrozně. Opravdu nevím co teď dělat. Děkuji za odpověď a řadu.

Dobrý den!

Tato situace je velmi nepříjemná pro obě strany. Vy nejste spokojená, ale zároveň zubní lékař se svojí prací spokojený být může. Estetické hledisko vidí každý jinak. V každém případě se vše dá jistě vyřešit! Velmi bych doporučovala znovu si v klidu s lékařem sednout a probrat přesně, co se Vám na zubech nelíbí. Věřím, že se doberete shody a řešení.

MDDr. Kateřina Podušková

Jsem zubní lékařka a také maminka. Studovala jsem na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zubní lékařství je zároveň mým koníčkem a ke své práci cítím velkou pokoru a zodpovědnost. Velmi mě potěší, pokud Vám naše články přijdou k užitku a trochu přiblíží svět stomatologie.
Více informací
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?