N

Nesnesitelná bolest po trhání zubu – půlka zubu mi v puse zůstala

Dobrý den, dnes mi zubarka trhala zub, po 3 denní bolesti, pod zubem je zánět, trhala mi ho cca půl hodiny bolesti při trhání byly neskutečný, po půl hodině přestala s tím že mi tam kus zubů nechá, trháním se rozpadl i druhý zub u kterého tam také víc jak půlku nechala, s tím že mi dá antibiotika a až to nebude tolik bolestivé tak vy vytrha zbytek zubu, jsem cca 7 hodin po zákroku a mám hrozně bolesti, začal mě bolet zub vedle rány, který je zdravý, beru ibuprofen plus amoksiklav, prosim o radu jak bolesti zmírnit.

Dobrý den, z Vašeho popisu je zřejmé, že se výkon zkomplikoval a lékařce se nepodařilo vytáhnout celý zub. V tomto případě je dobré navštívit tzv. vyšší pracoviště, například stomatochirurgii. Doporučuji Vám ihned vyhledat lékařskou pomoc na nejbližší stomatologické pohotovosti (LSPP).

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?