O

Ošetření kořenových kanálků

Hezký den, chtěla jsem se zeptat ohledně vyndání nervů. Co vše obsahuje vyndání nervů? Jak dlouho to trvá a kolik celý zákrok se vším všudy přibližně stojí?

Dobrý den,

 

ošetření kořenových kanálků je náročný zákrok. Hodně závisí od toho v jakém stavu je daný zub. Informace o průběhu ošetření kořenových kanálků si můžete přečíst na této adrese https://www.nechcikazy.cz/endodoncie-osetreni-zubnich-kanalku.

 

Cena ošetření kořenových kanálků začíná od několik tisíc korun a může se dostat i přes 20 tisíc. Mezi ordinacemi jsou poměrně velké rozdíly v cenách a i v kvalitě ošetření. Téměř vždy potřebuje zub s ošetřenými kanálky korunku, a ta se opět pohybuje přibližně v cenových relacích ošetření kanálků.

MDDr. Matúš Šovčík

Zubní lékařství jsem vystudoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a svému oboru jsem zcela propadl, takže jsem se v letech 2014-16 účastnil jako školitel projektu Nechci kazy, který se věnuje prevenci kazů a výuce čištění zubů pro děti v mateřských školách a jejich rodiče a učitelky. S klienty se rád pobavím anglicky nebo německy a ve volném čase sportuji a věnuji se programování.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?