O

Ošetření zubů v celkové narkóze.

Dobrý den,mám dotaz jestli je možnost ošetření zubů v celkové narkóze a kde vás eventuálně najdu . Určitě bych chtěla i nové zuby .Nemohu tu najít ceník .Moc předem děkuji za odpověď

Dobrý den!

Ošetření zubů v celkové anestezii je jistě možné. Ovšem ne každá zubní ordinace disponuje anesteziologem a je na to vybavena. Zákrok v drtivé většině hradí pacient. Pojišťovny celkovou anestezii proplatí jen ve velmi přísně indikovaných případech, například u pacientů s diagnózou mentálního postižení, kteří ošetření nejsou schopni v klidu absolvovat. 

Projekt Nechci kazy je zde pouze jako nezávislý zdroj informací a jako takový zubní péči neposkytuje. Doporučuji Vám využít náš vyhledávač zubních lékařů, kde můžete najít vhodné pracoviště ve Vašem okolí.

MDDr. Kateřina Podušková

Jsem zubní lékařka a také maminka. Studovala jsem na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zubní lékařství je zároveň mým koníčkem a ke své práci cítím velkou pokoru a zodpovědnost. Velmi mě potěší, pokud Vám naše články přijdou k užitku a trochu přiblíží svět stomatologie.
Více informací
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?