P

Parodontóza a potřeba extrakce

Dobrý večer, před týdnem jsem navštívila jiného zubaře. A bohužel mi udělal rentgen, zjistil, že moje zuby jsou ve vážném špatném stavu. Že musí ven, jelikož nedrží v kostí. Tak prý buď zuby napevno anebo klapačky, ale on speciálně toto nedělá. Můžete mi nějak pomoct? Jsem bohužel na mateřské a finančně si to dovolit nemůžu. Prý klapačky bych měla na pojišťovnu. Ale 20 zubu naraz vytrhnout bez narkózy nedám. Hlavně psychicky se bojím zubařů, jak mají na mě sáhnout. Jsem z Horních Měcholup. Děkuji za odpověď a pomoc.

Dobrý den,

zkuste stav Vaších zubů konzultovat ještě na jiném pracovišti. Ideálně s parodontologem, který se specializuje na Váš problém. Je možné, že by šlo některé zuby zachránit.

MDDr. Matúš Šovčík

Zubní lékařství jsem vystudoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a svému oboru jsem zcela propadl, takže jsem se v letech 2014-16 účastnil jako školitel projektu Nechci kazy, který se věnuje prevenci kazů a výuce čištění zubů pro děti v mateřských školách a jejich rodiče a učitelky. S klienty se rád pobavím anglicky nebo německy a ve volném čase sportuji a věnuji se programování.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?