S

SPOTŘEBA AURIXU PŘI VÝROBĚ MŮSTKU

Dobrý den, nechala jsem si vyměnit zubní můstek. Z původního jsem měla necelých 20g zlata které jsem nechala vyčistit a vyměnit za čistý AURIX B. Na nový můstek bylo spotřebováno 23g + 2g paušální ztráta. Je možné že bylo spotřebováno vice zlata i když byl můstek stejně velký-12členů? S původním můstkem mi sundali i 2 zlaté korunky, které jsou nyní nahrazeny součástí nového můstku. Myslím že tím pádem by mělo být zlata méně, nebo stejné množství. Jak si můžu prověřit zda bylo zlato správně vyúčtováno? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

bohužel Vám s tímto dotazem nemohu poradit. Informujte se prosím u svého lékaře nebo v laboratoři, kde Vám můstek zhotovili.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?