S

Synovi rostou zuby z patra, prý má malou pusu a nevejdou se tam

Dobrý den.synovi rostou zuby z patra prý má malou pusu a nevejdou se tam.sem tam má ještě prvný zuby roste mu to na příč protože druhé zuby jsou větší a do dírky se nevejdou.je mi ho líto protože říká že ho to bolí.doktor nám řekl že s tím nemůže nic dělat a že musíme počkat až mu bude 13 let.pak dostane rovnátka.nevím co mám s tím dělat.můžete mi poradit děkuji.

Dobrý den,

na nic nečekejte a navštivte ortodontistu, specialistu na rovnátka. Můžete ho najít v našem vyhledávači zubních lékařů zde.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?