Ú

ÚRAZ ZUBU

Dobrý den, před 2 dny jsem zkolabovala a spadla na obličej, od té doby mě pobolívá přední zub (pravá horní jednička) – citlivá na dotek. Nijak se neviklá a ani barvu nezměnil. Za 3 dny jsem objednaná k zubaři na vyšetření, ale mam strach jestli to není moc pozdě, kdyby se pak zjistilo, že mam poškozený třeba kořen zubu. Nerada bych si to tím čekáním ještě zhoršila. Budu ráda za Váš názor. Děkuji.

Dobrý den,

v případě, že stav zubu je velmi akutní, určitě neváhejte a telefonicky se domluvte na akutní konzultaci. Váš pan Doktor aspoň vyšetří zub a určí základní diagnozu a následně pak může provést s odstupem času elektivní ošetření.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?