V

Včera mě začal pobolívat zub. Zubařka mě objednala až za 15 dní. Co mám dělat?

Dobrý den, někdy včera mě začal pobolávat zub a zjistil že na zubu mám kaz ( http://img213.imageshack.us/img213/2633/p1090843w.jpg ) , tak proto sem byl dneska u zubařky, jenže ta mě přeobědnala ( má tám hodně lidí ) , takže musím čekat 15 dní , a proto se ptám jestli neexistuje něco, co mě zubní kaz „zpomalilo“ aby během těch 15 dní nevznikl zánět , který je hodně bolestivý ( bolest která ještě není tak hrozná zvládnu )

Dobrý den, Vaše lékařka Vám doporučila přijít za 15 dní. Věřil bych jí, že ví, co dělá. Za tak krátkou dobu se s kazem nic zvláštního nestane. Většina zubních kazů postupuje pomalu a často se projeví až po letech. Při čištění se na zub zaměřte. Více dělat nemůžete.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?