V

Vypadl mi (přední) umělý zub z čepu, potřeboval bych zub nějak zafixovat (přilepit). Co mohu zakoupit?

Zrovna jsem se odhlásil od svého stomatologa, když mi vypadl (přední) umělý zub z čepu. Brzy budu mít důležitou přednášku a potřeboval bych zub nějak zafixovat (přilepit). Co mohu zakoupit?

Dobrý den,

určitě si nekupujte žádné lepidlo, ale raději zkuste najít nového stomatologa. Zkuste využít náš propracovaný vyhledávač zubních lékařů.

Stačí zadat místo, kde by měl hledaný lékař působit, a vzdálenost od tohoto místa, ve které má vyhledávač hledat. Během okamžiku uvidíte seznam zubních ordinací seřazený podle vzdálenosti od zadaného místa.

Když do vyhledávače zadáte ještě požadovanou specializaci lékaře, dostanete ještě přesnější informace.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?