V

VYPADLÁ KORUNKA S KOŘENOVOU NÁSTAVBOU

Dobrý den ulomila se mi pětka vlevo dole a pan doktor mi zavedl kořenový čep, dostavbu a korunku. Již druhý den se po dotyku jazykem korunka začala nepatrně viklat ihned jsem lékaře navštívil, řekl že si to sedne ale bohužel mi nyní cca měsíc po nasazení celá korunka i s čepem vypadla. Vůbec netuším zda se na tento problém vztahuje záruka a mám strach že přijdu o zub i nemalou částku za ošetření. Děkuji moc za radu jak mám postupovat.

Dobrý den,

kvalitní korunka s čepem Vám nemůže po měsící vypadnout. Někde se musela stát chyba. Zkuste se domluvit s Vaším zubařem, aby celou práce zadarmo předělal. Pokud by nesouhlasil, můžete se obrátit na ČSK (Českou stomatologickou komoru, dent.cz) se stížností, protože kvalitně odvedená práce se nezačne viklat a nevypadne do měsíce.

MDDr. Matúš Šovčík

Zubní lékařství jsem vystudoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a svému oboru jsem zcela propadl, takže jsem se v letech 2014-16 účastnil jako školitel projektu Nechci kazy, který se věnuje prevenci kazů a výuce čištění zubů pro děti v mateřských školách a jejich rodiče a učitelky. S klienty se rád pobavím anglicky nebo německy a ve volném čase sportuji a věnuji se programování.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?