V

VÝROBA KORUNEK PŘÍSTROJEM CEREC

Dobrý den, prosím o radu. Nemohu se rozhodnout, zda si nechat předělat 4 korunky na horních předních zubech u svého stomatologa, který je sice prý šikovný, ale zuby dává dělat v laboratoři. To znamená, že mi nasadí na nějakou dobu provizorní náhradu a musím čekat na zhotovení. Láká mě tedy víc výroba korunek přístrojem Cerec, který mají na několika klinikách v Praze a byly by vyrobeny za několik hodin. Podotýkám, že cena v tomto případě pro mě nebude rozhodující. Ráda bych konečně měla přirozený úsměv. Co byste mi prosím doporučil vy? Děkuji za odpověď. Jana

Dobrý den,

keramické korunky frézované v ordinaci bych Vám doporučil. Jsou velmi estetické, dost drahé, ale obejdete se bez čekání na definitivní práci z laboratoře. Během několika hodin odcházíte s nasazenými korunkami. Jsou-li celokeramické korunky použity ve vhodné situaci, je úspěšnost léčby velmi vysoká.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.

MDDr. Jakub Šulta

Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?