Z

ZAČALY SE MI ODLUPOVAT DÁSNĚ

Dobry den,prosim o radu. Ma zarudle dasne kolem vsech zubu,po osetreni kanalku u zubu 6 a 7 mi nedorostla poskozena dasen mezi temito dvema zuby a dost to boli,us me boli dasne v cele puse tri mesice,uzivala jsem paradotax ustni vodu a solkoserin pastu na zhojeni,ale nepomohlo to,momentalne uzivam dvakrat dene zubni gel corsodyl,us ho uzivam tyden a nepomaha to,dasne se mi i zacly odlupovat,antikoncepci neuzivam,RTG snimky jsou bez nalezu a vporadku,muj zubni lekar ani paradentolog si s tim nevi rady,protoze zuby mam ciste bez zubniho kamene a bez plaku. Dekuji za jakoukoli radu

Dobrý den,

bez řádného vyšetření sliznic nelze žádnou relevantní radu dát. Na dásních se může projevovat celá řada celkových onemocnění. Může se jednat i o lokální infekci. Je nutné zhodnotit úroveň Vaší dentální hygieny. V tomto případě se určitě obraťte na specializované parodontologické pracoviště, které se zabývá léčbou onemocnění sliznic.

MDDr. Ing. Lukáš Kaloš

Vystudoval jsem obor Zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kam jsem nastoupil už jako inženýr s praxí ve Škoda Auto, takže už jsem měl jasno, proč chci na medicíně studovat stomatologii.

Po ukončení studia jsem pracoval na stomatochirurgickém pracovišti. S kolegou jsme pak v roce 2013 založili společnou ordinaci s pobočkami v Praze a severních Čechách. V současné době mám v Praze vlastní ordinaci AXION Dental Dock, kde pracuji se stabilním týmem skvělých zubařů, hygienistek, sester i recepčních.

MDDr. Jakub Šulta

Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?