Z

Zápach z úst po extrakci zubu

Dobrý den, předevčírem jsem byl u svého zubaře a ten mi trhal dost zníčenou stoličku. Už při příchutí injekce do vrchního patra jsem cítil, že tam něco vystříklo a od vytrhnutí zubu mě trápí šílený zápach z úst a hlavně z nosu a to jen z jedné dírky. Začalo to spis jako rýma a nemůžu se toho zbavit. Chi se zeptat, jestli se jedná o dentální problém? Děkuji

Dobrý den, co nejdříve navštivte svého lékaře nebo klinické pracoviště, aby byla zahájena terapie. Při extrakci nejspíše vznikla komunikace mezi čelistní dutinou a dutinou ústní. Je zapotřebí pomocí výplachů a ATB Vás postupně zbavit infekce. Neváhejte a co nejrychleji navštivte zubní ordinaci.

MDDr. Tomáš Rolník

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě v Plzni Univerzity Karlovy. Část studia jsem absolvoval na zubní klinice v německém Regensburgu. Pravidelně se účastním vzdělávacích kurzů a konferencí. Díky špičkovému vybavení naší ordinace můžeme nejnovější vědní poznatky implementovat do každodenní praxe. Každý den se snažím naplňovat přání našich pacientů a jsem rád, když se na ulici objeví o jeden úsměv navíc.
Zpět
Chcete dostávat emailové novinky?